Nabídka pro instituce

Chybí Vám techniky k úspěšnému dokončení vašich projektů?

Potřebujete navést k správnému akademickému rozhodnutí?

Chcete zlepšit svoje dovednosti ve vedení doktorandů k úspěchu?

Pomáhám akademickým pracovníkům zvýšit produktivitu, motivaci a pohodu. Ať už jde o dodržování termínů, zlepšení rozhodovacích nebo pedagogických dovedností. Společně nalezneme strategie, které povedou k naplnění vašich kariérních i osobních cílů.

JAK UDRŽET DLOUHODOBÉ PROJEKTY MEZI PRIORITAMI?

DIZERTACE, HABILITACE, ČLÁNKY, ROZVOJ KARIÉRY

Živý či online workshop pro akademické pracovníky

Sada 2 workshopů: 2 hodiny + 2 hodiny s rozestupem 4 týdnů.
Poznáte 3 důvody, proč prokrastinace v akademii vzkvétá a také 3 finty, jak ji vykořenit. Seznámíte se s několika nástroji time-managementu, ze kterých si vyberete jeden pro svůj čtyřtýdenní experiment. Dozvíte se, jak budovat návyky pro úspěch.
V období mezi setkáními testují účastníci nové postupy ve své praxi.
Druhé setkání věnujeme z části vyhodnocení „experimentů“ s time-managementem a rozšiřujeme paletu o další osvědčené přístupy. Podíváme se i na naše vntiřní brzdy a způsoby, jak s nimi úspěšně naložit, abyste zažívali úspěšné dokončování „projektů“.
10-25 účastníků, cena workshopu 16.000,-

Objednat workshop

ROZHODOVACÍ TECHNIKY PRO AKADEMIKY

Živý či online workshop pro akademické pracovníky

Postavím PhD/habilitaci na článcích nebo na monografii? Jak naložit se studentem, který neodvedl dobrou práci? Který z časopisů bude vhodnější pro můj článek? Vyberu si pro zpracování téma X nebo Y? Přidám se k projektu kolegyně, nebo budu raději psát sólo? Stojí mi za to vyrazit na mezinárodní konferenci v XYZ?
V práci v akademii je zkrátka o čem se rozhodovat! Pojďme si vyzkoušet, jak na to, abyste s výsledným rozhodnutím byli co nejvíce spokojeni a netrápily Vás výčitky nebo pochyby.
2 hodiny a 2 konkrétní techniky, které Vám usnadní život. Jeden z nástrojů je logické povahy, druhý přístup je celistvější a hodí se i do rozhodování v týmech.
Pro 10-25 účastníků, cena workshopu 8.000,-

Objednat workshop

Ph.D. ŠKOLITEL JAKO KOUČ

Živý dvoudenní kurz pro školitele doktorandů.

Doktorát není jen o tom, splnit zadání. Je to často osamocená cesta, hledání své (nejen) akademické identity a odpovídání na další výzvy mladé dospělosti. Podpořte motivaci svých doktorandů s pomocí osvědčených technik, motivačních rozhovorů a funkčních nástrojů pro udržení na správné cestě. Navýšíte tak počet úspěšných absolventů.

Zasaďte si koučovací klasiku – GROW model – do svého školitelského stylu. Osvojte si užitečné škálovací metody pro monitorování pokroku. Dávejte účinnou zpětnou vazbu, která bude přijata.
2 dny (2 x 6 hodin) pro skupinu 10-20 účastníků
Cena do 10 účastníků: 36.000,-, 11-20 účastníků: 59.000,- (2 lektoři, výukové podklady, 12h tréninku),

Objednat školení

KOUČOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Podpořte produktivitu i wellbeing svých kolegů.

Při několika měřeních ROI (návratnosti investic do koučování) bylo potvrzeno, že při dodržení koučovacích standardů dosahuje průměrná návratnost 700 % (zdroj).

Znamená to, že každá koruna vynaložená na koučování zaměstnanců přinese ve výsledku 7 korun. V akademické sféře možná není zisk hlavní motivací, ale přesto lze z výsledku vidět, že jsou koučovaní akademici:

  • Úspěšnější v publikování
  • Autentičtí při výuce a komunikaci s kolegy
  • Vědomi si své profesní cesty
  • Lépe předcházejí vyhoření
  • Vyvažují práci a ostatní životní oblasti, což jim umožňuje dlouhodobější udržitelnost svých aktivit.

Zkušenosti mám s koučováním jednotlivců, vedoucích kateder, doktorandů, diplomantů, odborných asistentů, docentů apod. Prozkoumejte nabídku pro jednotlivce a ozvěte se mi na nezávazný online rozhovor, kde můžeme prodiskutovat, jaká forma podpory by pro Vaše zaměstnance byla nejvhodnější.

Rezervovat konzultaci